512

درباره برند نوا

درباره برند نوا (NOVA) بیشتر بدانیم

برند نوا یکی از بهترین و باسابقه‌ترین برندهای تولید لوازم خانگی ژاپنی است که بیشتر ایرانیان و نیز مردم در کشورهای دیگر، این برند را برای دستگاه‌های قهوه‌ساز و یا اسپرسوساز محبوبش، می‌شناسند. این برند انواع وسایل و لوازم خانگی، از جاروبرقی، گوشت‌کوب برقی، لوازم استایل مو مانند سشوار و اتو مو  و بسیاری از لوازم برقی خانگی را تهیه و تولید می‌کند. اما بدون شک، بیشتری محصول این برند که در بازارهای جهانی طرفداران زیادی پیدا کرده است، دستگاه‌های تهیه قهوه خانگی آن است.

انواع و اقسام دستگاه‌های اسپرسوساز این برند با تنوع بالا، توانسته تا توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب کند. این دستگاه‌های قهوه‌ساز و اسپرسوساز، مدل‌ها و اندازه‌های گوناگونی دارند و برای مصارف خانگی و کافی‌شاپی بسیار مناسب و باکیفیت هستند.

برترین اسپرسو ساز های نوا

شرکت نوا اسپرسو ساز هایی را با نام های 128، 129، 139، 140، 148، 149، 142، 144، 146، 147 به مرور زمان وارد بازار  قهوه کرد. اما تعدادی از آنها توانستند رقیبان خود را کنار زده و جز اولین انتخاب های خرید قهوه ساز های  اسپرسو شوند.

برترین اسپرسو سازهای نوا عبارتند از: نوا 128، نوا 139، نوا 148 و نوا 149٫ نکته جالب این جا است که بازار قهوه ایران هم از این قاعده جدا نبود. اما دلیل محبوبیت این دستگاه ها چیست؟

در واقع این 4 مدل دستگاه اسپرسو ساز نوا به دلیل امکاناتی که دارند، محبوبیت خود را بدست آورده اند. اگرچه یکسری امکانات در تمام اسپرسو ساز های نوا ثابت بوده است، اما امکانات این مدل ها از سایر مدل ها بیشتر است.

اسپرسو ساز نوا

به حدی که علاوه بر اینکه می توان از این اسپرسوساز ها برای مصرف خانگی استفاده کرد؛ می توان برای کسب و کار های کوچک مورد استفاده قرار گیرند.

مانند کافی شاپ های کوچک، مغازه ها و فروشگاه ها، محل کار، … . این اسپرسوساز ها می توانند روزانه 20 فنجان قهوه را آماده می کنند. امکانات این اسپرسو ساز ها عبارتند از:

  • توان موتور بالا  که بر روی عمر دستگاه و کیفیت قهوه تاثیر می گذارد.
  • اضافه شدن نازل بخار آب برای درست کردن قهوه لاته، کاپوچینو، موکا، آمریکانو، … .
  • افزایش و تقویت فشار بار دستگاه های اسپرسو ساز.
  • قرار دادن نمایشگر زمان و فشار در برخی از آنها.
  • مجهز کردن دستگاه های اسپرسو ساز به صفحه گرم کردن فنجان.

درنهایت شما با خرید دستگاه های اسپرسو ساز نوا همیشه قهوه ای خوشمزه و قوی با طول عمر بالای دستگاه خواهید داشت. حال اگر قصد خرید اسپرسو سازهای نوا را دارید به وبسایت  قهوه ریوامراجعه کنید.