از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

لاوازا Lavazza Dek Intenso

وضعیت موجود
قیمت 140000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

 

لاوازا Lavazza Dek Intenso

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

 

پودر قهوه لاوازا دک اینتنسو Lavazza Dek Intenso

پودر قهوه لاوازا دک اینتنسو Lavazza Dek Intenso یکی از مدلهای قهوه بدون کافیین این شرکت است. دیکفیناتو اینتنسو لاواتزا در بسته بندی پاکتی وکیوم شده ۲۵۰ گرمی پودر قهوه با درجه رست مدیوم است، که درجه آسیاب آن برای دم کردن قهوه با موکاپات و ماشین اسپرسو ساز ایده ال است.

پودر قهوه لاوازا دک اینتنسو از طعم طبیعی غنی با پایداری مزه بالا و نت کارملی به همراه عطری از چوب و تنباکو یک پیشنهاد عالی برای دوستداران قهوه ایتالیایی که به وسیله موکاپات یا ماشین اسپرسو دم می‌شود.

قهوه بدون کافئین اینتسنو لاواتزا دانه‌های قهوه روبوستا و عربیکا عمدتا از مزارع آمریکای جنوبی و آسیای شرقی انتخاب شده است.

دانه‌های این قهوه به روش طبیعی در شرکت پوتزیلی Pozzilli ایتالیا کافئین زدایی شده است. تا طعم و عطر قهوه به طور کامل حفظ شود.

چرا پودر قهوه بدون کافئین لاواتزا ؟

با رشد تکنولوژی مرتبط با نوشیدنیهایی چون قهوه امکان بدون کافیین کردن دانه قهوه محیا شده است

بدون کافیین کردن قهوه به منظور استفاده از این نوشیدنی محبوب در تمام طول روز و برای طرفداران آن و نیز افراد حساس به کافیین صورت میگیرد.

فرآیند بدون کافیین کردن معمولا با تکنیک شستن دانه های -تقریبا خام –  قهوه با آب صورت میگیرد.

از آنجایی که کافئین برای زنان شیر ده و باردار  توصیه نمی شود.و همچنین کسانی هستند که علاقه مند به طعم و عطر قهوه هستند. اما با خوردن این نوشیدنی دچار بی خوابی می شوند.

بهترین گزینه برای این افراد استفاده از قهوه بدون کافئین می باشد.تا بتوانند از نوشیدن یک فنجان قهوه لذت ببرند