از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپرسو ساز سیلور کرستSEM1100 B3

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

اسپرسو ساز سیلور کرستSEM1100 B3

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپرسوساز سیلورکرست

مدل SEM 1100 B3

اسپرسو، کاپوچینو و قهوه ساز سیلور کرست با 1100 وات توان مصرفی و پمپ 15 بار، مخزن 1 لیتری، نازل بخار و آب جوش، سینی چکه گیر، کاپ یک و دو نفره با پیمانه پلاستیکی قهوه. در کمتر از یک دقیقه آب را جوش آورده و آماده کار کردن می شود، دو عدد کاپ ساخته شده از استیل ضد زنگ مناسب برای تهیه نوشیدنی 1 یا دو فنجان همراه با اسپرسو ساز قرار داده شده. در صورت تمایل می توانید با استفاده از نازل بخار آب، شیر را پف دهید تا بتوانید کاپوچینو را نیز با آن درست نمایید. سینی چکه گیر در کف اسپرسو ساز قرار داده شده تا مایعاتی که از شیر خروجی می چکد را در خود ذخیره کند و باعث کثیف کاری نشود.

 

توان مصرفی 1100 وات

کل توان مصرفی اسپرسو ساز سیلور کرست 1100 وات است که این مقدار توان به شما امکان آماده کردن سریعتر نوشیدنی را خواهد داد و می تواند در کمتر از یک دقیقه درجه حرارت آب را به حد مطلوب برساند. 

اسپرسو ساز سیلور کرست با توان 1100 وات

پمپ 15 بار

حداکثر فشار پمپ اسپرسو ساز سیلور کرست 15 بار است و می توانید حرفه ای ترین نوشیدنی های گرم را با آن تهیه کنید. نشانگر فشار بخار یا پمپ به صورت عقربه ساعت روی بدنه اسپرسو ساز قرار داده شده تا بتوانید اندازه دقیق و مناسب را مشاهده کنید.

اسپرسوساز سیلور کرست مجهز به پمپ 15 بار

مخزن 1 لیتری

مخزن آب از پلاستیک شفاف و با کیفیت تهیه شده و می توانید با استفاده از علایم نوشته شده روی بدنه آن میزان دقیق و لازم برای آماده کردن نوشیدنی را ببینید. بر روی بدنه دو کلمه Min و Max نوشته شده که به معنی حداقل و حداکثر است، نباید مقدار آب زیر Min و بیشتر از Max باشد. آب داخل مخزن توسط یک پمپ به داخل دستگاه مکیده شده سپس تبدیل به بخار می شود و بعد از عبور از پودر قهوه، عصاره آن همراه با آب گرم از شیر خروجی بیرون می آید.

اسپرسو ساز و کاپوچینو ساز سیلور کرست با مخزن یک لیتری

نازل شیر جوش

از این نازل برای پف دادن یا جوشاندن شیر استفاده می شود تا جهت تهیه کاپوچینو از آن بهره بگیرید. بعد از درست کردن اسپرسو یا قهوه، مقداری شیر را داخل یک لیوان بریزید سپس آن را زیر نازل قرار دهید تا بخار با فشار زیاد بیرون آمده و شیر را پف دهد، حال محتویات داخل لیوان را روی اسپرسو یا قهوه بریزید. یک دکمه چرخشی در بغل دستگاه اسپرسو ساز قرار داده شده که مخصوص کنترل فشار بخار است و هر چقدر آن را در جهت علامت + بچرخانید حجم و فشار بخار نیز بیشتر خواهد بود.