از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپرسو ساز مباشی ECM2011

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2011

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2011

 

شرکت مباشی متخصص تولید انواع دستگاه های اسپرسوساز خانگی محصول جدید، قدرتمند در عین حال به صرفه خود را به با نام اسپرسوساز مباشی مدل ECM2011 به بازار عرضه کرده است. از جمله ویژگیهای این محصول داشتن موتور با فشار 20 بار و ظرفیت 850 وات قدرتمند ایتالیایی میباشد که باعث شده قهوه خروجی دارای کرمای با غلظت عالی باشد. و همچنین دارای بخار خروجی فوق العاده قوی میباشد

 

اسپرسوسازمباشی مدل ECM2011 مجهز به پیچ تنظیم بخار میباشد که امکان تهیه فوم شیر با غلظت های متفاوت را با تنظیم بخار خروجی فراهم می آورد. از جمله ویژگیهای این دستگاه داشتن فیلتر تصفیه آب در مخزن میباشد که املاح آب را تصفیه کرده و علاوه بر اینکه قهوه خروجی خوش طعم و خالص میباشد از رسوب آب در لوله های دستگاه جلوگیری کرده و طول عمر دستگاه را بالاتر می برد. اسپرسوساز مباشی مدل ECM2011 مجهز به صفحه گرم نگهداره فنجان است که به شما کمک می‌کند تعداد بیشتری فنجان قهوه را پیش گرم کنید و از نوشیدن یک فنجان اسپرسو خوب لذت ببرید.

 

دستگاه اسپرسوساز مباشی مدل ECM2011 دارای فیلتر بزرگ قهوه میباشد که مناسب گرفتن یک یا دو شات اسپرسو است و پرتا فیلتر آن به نحوی طراحی و ساخته شده است که با عصاره گیری کامل، قهوه اسپرسوی پرخامه و غلیظی را به شما تحویل میدهد. دستگاه اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2011 مناسب برای مصارف خانگی ، محل کار ، سوپرمارکت ها، کافی شاپ های کوچک و مکانهای مشابه است.جهت داشتن قهوه اسپرسوی معطر و خالص حتما از آب تصفیه شده که فاقد املاح اضافی میباشد استفاده نمایید زیرا به مرور زمان املاح منافذ دستگاه را گرفته و در کیفیت قهوه و بخار خروجی تاثیر بسزایی دارد. اقلام همراه این دستگاه فیلتر قهوه، تمپر، دسته هد گروپ و دفترچه راهنما میباشد.جهت داشتن قهوه اسپرسوی پرخامه و با کیفیت حتما از قهوه با آسیاب متوسط استفاده کنید. 

 جهت دیدن عکس های بیشتر کلیک کنید