از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپرسوساز مباشی مدل ۱۰۰۸ ECM

وضعیت موجود
قیمت 2300000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

اسپرسو ساز مباشی مدل  ECM ۱۰۰۸

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 1008

مباشی ۱۰۰۸ با گرمای عالی نشان دهنده ی قدرت بسیار خوب است. اسپرسوساز و کاپوچینوساز مباشی مدل1008 با فشار بخار 19 بار و با ظرفیت توان 1050 وات مجهز به نشانگر درجه حرارت، سیستم قطع خودکار و نازل تولید بخار است که از آن برای تهیه کاپوچینو و کف شیر و انواع نوشیدنیهای گرم استفاده می شود

 

دستگاه اسپرسوساز و کاپوچینوساز مدل mebashi 1008 مجهز به نازل تولید بخار است که از آن برای تهیه کاپوچینو و کف شیر و سایر نوشیدنیهای گرم استفاده می شود.در مدل مباشی نازل بخار قابل چرخش طراحی شده است .

 

 

 

دستگاه اسپرسوساز و کاپوچینوساز مدل mebashi 1008 آبِ جوش را با فشار خیلی زیاد از بین دانه‌های قهوهٔ آسیاب شده ریز می‌گذراند. قهوه اسپرسو غلیظ‌تر از قهوه‌های دیگر بوده را خارج می کند و نوش جان کنید.

دستگاه اسپرسوساز و کاپوچینوساز مدل mebashi 1008 مجهز به صفحه ی گرم نگهداره ی فنجان است که به شما کمک می‌کند تعداد بیشتری فنجان قهوه را پیش گرم کنید و از نوشیدن یک فنجان اسپرسو خوب لذت ببرید.

 

در این دستگاه از بویلر و پمپ آب قویتری استفاده شده است که بر روی درجه حرارت قهوه خروجی و همچنین بخار آب تاثیر گذار است. اسپرسوساز مباشی مناسب مصارف خانگی و یا کافه های کوچک است .