از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپرسو ساز بارنی مدل CM 5403

وضعیت موجود
قیمت 2700000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

اسپرسو ساز بارنی Cm 5403 رنگ قرمز

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپرسوساز بارنی دستگاهی خانگی با فشار بخار 20 بار دارای توان مصرفی 1100 وات این مدل امکانات متنوع و بسیار کاربردی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و می‌تواند گزینه‌ای مناسب نیز برای کافی‌شاپ‌ ها و رستوران‌ ها باشد

اسپرسو ساز بارنی مدل CM5403 از یک پرتافیلتر و بسکت دوبل تشکیل شده به‌ طور کلی می‌ تواند دو فنجان قهوه را به‌ صورت همزمان آماده مصرف کند.

این دستگاه با بدنه فلزی استیل و پلاستیکی مقاوم دارای توان مصرفی 1100 وات و فشار بخار 20 بار و موتور پمپ قدرتمند برای استخراج یک اسپرسو تیره و غنی با کرمای عالی است. این مدل مجهز به نازل خروجی بخار متحرک و قابل تنظیم جداگانه با کارایی آسان و راحت برای ساختن فوم شیر جهت تهیه لاته یا کاپوچینو است

 

اقلام همراه دستگاه : این دستگاه اقلام همراه فقط بسکت دوبل ،پرتافیلتر،تمپر پلاستیکی سایز 51 ، و دفترچه راهنما عرضه می شود .

اسپرسو ساز بارنی مدل CM5403 با ارتفاع مناسب و سینی مخصوص امکان استفاده از لیوان‌ های کوتاه و بلند را به‌ راحتی برای شما ممکن کرده است. سینی در پایین دستگاه به راحتی قابل تنظیم یا حذف است تا بتوان فنجان های بلندتر را جا داد.
وجود عقربه فشار نشان دهنده فشار بخار اسپرسو و نازل بخار خروجی  را نشان می دهد .صفحه گرم نگهدارنده از دیگر ویژگیهای کاربردی و مهم این محصول است که با استفاده از آن می توانید فنجان را برای مدت بیشتری گرم نکه دارید و از سرو یک اسپرسو مطبوع بیشتر لذت ببرید.

مشخصات دستگاه قهوه اسپرسو بارنی :
مناسب برای تهیه اسپرسو / کاپوچینو / لته / قهوه آمریکایی/ موکا و …
منبع تغذیه 220-240V / 50Hz
تمپر پلاستیکی سایز 51
قابلیت تنظیم بخار دستی
اقلام همراه دارای تمپر پلاستیکی سایز 51 و  پیچر می باشد .
موتور پمپ ایتالیایی است

3 دکمه با چراغ های نشانگر برای تهیه قهوه یا بخار سریع و راحت.

دستگاه فاقد سبد(بسکت) تک است

 

جهت دیدن عکس های بیشتر از این دستگاه کلیک کنید